איך לנצל באופן מושלם את אפשרויות ההדפסה הקיימות כיום?

איך לנצל באופן מושלם את אפשרויות ההדפסה הקיימות כיום?

טכנולוגיות מתקדמות משפרות את החיים שלנו במגוון רחב מאוד של דרכים. אחת הטכנולוגיות המשמעותיות ביותר בהיסטוריה של המין האנושי היא הדפוס – המצאה שאפשרה הדפסת ספרים בכמויות גדולות ובעלויות נמוכות, ובכך הרחיבה באופן דרמטי את ההשכלה ובעצם העניקה לרוב בני האדם במדינות המפותחות את היכולת לקרוא וגם לכתוב.

גם בעידן הנוכחי יש טכנולוגיות מתקדמות בתחום ההדפסה – והן מאפשרות הדפסה על כובעים, ספלים, חולצות, משטחי עץ, זכוכית ועוד ועוד מוצרים וחומרי גלם, באיכות גבוהה ובמחיר אטרקטיבי מאוד. הרווח של כולנו: עולם אסתטי יותר. מאחר שכבר ברור לחלוטין שפריטים יפים משדרגים את איכות החיים, כדאי לנצל את האפשרויות הקיימות.

הדפסת תמונות על מוצרי עץ מעוצבים

תמונה יפה – של רגע משפחתי מרגש, של חברים קרובים, של נוף מרשים ויש כמובן עוד אפשרויות – היא תוספת מבורכת לכל חלל. כשהתמונה מודפסת על עץ, חומר גלם שמטבעו מפיץ סביבו אנרגיות חיוביות, התרומה לאסתטיות של הבית או המשרד עוד יותר גדולה. כשמשטח העץ מעוצב בצורה מסוימת – למשל לב קטן או גדול, חמסה, צירוף האותיות ILOVEU, ספרה כלשהי, צורה גיאומטרית או פאזל – התוצאה המתקבלת מהשילוב בין הצילום, העץ והצורה היא כבר מרהיבת עין במיוחד.

למעשה יש עוד אפשרויות להעניק לקיר בחדר כזה או אחר מראה ייחודי שמושך את העין, ובעקבותיה את תשומת הלב הרצויה. דוגמה נפוצה היא הדפסת 9 תמונות קטנות יחסית על בלוקים של עץ ותלייתן על הקיר ב-3 שורות של 3 תמונות כ"א – בדומה לפיד באינסטגרם. כשהתמונות יפות כל אחת בפני עצמה, ובנוסף יש ערך מוסף לחיבור ביניהן, יתקבל קיר שגם מביא לידי ביטוי את האישיות של מי שחי באותו חדר, וגם כזה שמתאפיין באסתטיות יוצאת דופן.

כובעים עם הדפסים

כפי שכולנו שואפים לחיות בבתים מעוצבים, אנחנו אוהבים גם את פריטי הלבוש השונים שלנו מעניינים ויפים. במדינה שטופת שמש ולוהטת כמו ישראל, כובע הוא מצרך הכרחי במשך חלק גדול מימות השנה ובמשך חלק גדול משעות היממה – והשילוב בין שני הנתונים הנ"ל מוביל לאופציה המתבקשת והיא כובעים מודפסים.

הדפסה על גבי כובע אפשרית עבור כל סוגי הכובעים. בדרך כלל המטרה היא מיתוג עסקי – חברה שמעניקה כובעים עם הדפס ללקוחותיה, לעובדיה או כחלק מיח"צ באירוע גדול (למשל, מצעד הגאווה), תזכה למיתוג איכותי גם בזכות האכפתיות וגם בזכות הנתינה עצמה.

לנוכח שטח הפנים המצומצם יחסית של הכובע, ובפרט זה שמתבלט לעין, כלומר נמצא בפרונט, חשוב להיות ממוקדים מאוד ולחשוב היטב על המסר שרוצים להעביר באמצעות ההדפס.

ספלים עם תמונה או כיתוב

עוד פריט שניתן לנצל עבורו טכנולוגיות הדפסה חדשניות הוא ספל או כוס. אם הדפסה על כובע מתבצעת בעיקר למטרות עסקיות, ההדפסה על הכוסות והספלים יכולה להתאים גם לאנשים פרטיים שמחפשים מתנה מקורית וגם לחברות שרוצות מוצר קד"מ פרקטי, יפה ולא יקר מדי.

ספל עם כיתוב ו/או תמונה הוא מתנה מעולה לקרובי משפחה (למשל ספל עם תמונה של נכד/ים וטקסט בנוסח 'הסבתא הכי גאה שיש', או 'הסבתא הכי טובה ביקום'), לעמיתים לעבודה (לרוב עם טקסט שקשור למשרד ואפשר להשתמש גם בהומור פנימי) וגם כהבעת תודה לגננת או מורה בסוף שנה.

הדגשים החשובים להדפסה על עץ או חומרי גלם אחרים

על-מנת לנצל באופן מיטבי את טכנולוגיות ההדפסה המתקדמות הקיימות כיום, הדגש החשוב ביותר הוא איכות התמונה שאותה מדפיסים על העץ (או על כל חומר גלם אחר). רק אם התמונה המקורית איכותית מספיק, חדה וניתנת גם להגדלה לממדים הרצויים, התוצאה הסופית תהיה מרשימה. בהתאם כדאי לפנות רק לחברה עם ניסיון רב, כך שהצוות יוכל ליידע אתכם מראש לגבי ההיתכנות של הדפסת תמונה כזו או אחרת על המוצר המבוקש מבחינתכם.

המאמר באדיבות חנות פונגו הדפסה על חולצות וכובעים: https://www.pongoshirts.co.il

קרדיט לתמונה pexels

דרג כאן