מתנות מיוחדות עם משמעות – 7 רעיונות יצירתיים

תמונות משפחתיות על קנבס

מאז ומתמיד הדפסה על בלוק של עץ היתה אופציה מצוינת למתנה, או לעיצוב הבית. הסיבה לכך היא בעיקר כי לעץ יש יכולת להשתלב בצורה קסומה וטבעית בכל מקום אפשרי. ובכל עיצוב אפשרי.

אנחנו יודעים שאתם מתלבטים בין מתנות, לבין עיצוב הבית ובכלל רק הרגע גיליתם כמה אפשר לעשות באמצעות הדפסה על עץ ואנחנו שמחים לעשות לכם סדר.

מתנות מיוחדות עם הדפסה על עץ – יש דבר כזה

העץ, חומר הגלם האיכותי ביותר המגיע מהטבע ויש בו תחושה בתולית, ראשונית. בין אם הוא מעובד ובין אם לא הוא מעניק לנו תחושה מחממת, כפרית, מעניינת. העיצובים שלו מתאימים לכל סגנון עיצוב, ואפשר גם להתאים אותו אם אינו נראה מתאים.

לא בכדי בלוק עץ עם הדפסה איכותית הפך בעשור האחרון למתנה הכי מקורית ומיוחדת שאפשר להעניק לאוהבים וליקרים לנו. מדובר במתנה איכותית שכל סיבה למסיבה מתאימה בשבילה. לבני זוג, למשפחה, לילדים, לחברים, לקולגות ובכלל אפילו לעיצוב הבית.

הטכנולוגיה החדשנית הגיעה גם אל עולם ההדפסה על עץ. ולכן מתנות מיוחדות עם משמעות הן אחד הדברים שאפשר ליהנות מהם גם ברמת הטכנולוגיה. להדפסה על עץ יש כמה שיטות עיקריות:

  • העתקת תמונה לעץ

העתקת תמונה לעץ היא למעשה הדפסת תמונה על דף מדפסת רגיל, הצמדה של התמונה לדבק שהתייבש וגירוד של התמונה עם מגבת רטובה על העץ. היתרון של השיטה היא למעשה העלות הנמוכה והיכולת לבצע בפשטות. החיסרון הוא שזה הרבה מאד זמן עבור תוצאה שהיא פחות איכותית מהדפסה טכנולוגית על עץ.

  • הדפסת UV

לרוב מדובר בהדפסה שבה הצבעים עוברים דרך קרני האור, ולכן התמונה שנצרבת מועברת לעץ המצופה בחומר מיוחד שקולט את הצבעים. כאן למשל זוהי דוגמא נהדרת לשיטה חדשנית עם ציוד משוכלל. ההדפסה מאד איכותית ומומלצת.

  • סובלימציה

סובלימציה היא למעשה פיתרון איכותי המאפשר תוצאה טובה ברגע שיש כמובן את הציוד המתאים. בשיטה הזאת הדיור הופך לגז, וכך בעצם מחלחל אל התחומר הקיים על בלוק העץ והופך למקובע. גם בשיטת הסובלימציה יש סוגים שונים של בלוק עץ שאפשר להשתמש בהם. בלוק עץ  טבעי עם טקסטורה חלקה המעניק את התחושה שלה עץ הטבעי, בלוק אמריקאי דחוץ מעץ אמיתי, בלוק חלק לגמרי, או פוטובלוק שעשוי עם ציפוי של MDF, ועוד. יש בשיטה זו דיוק נהדר בהדפסה, וגם איכות נהדרת.

  • הדבקה של תמונה על עץ

השיטה הזאת קיימת בעיקר בתחום של האירועים, החתונות, והתמונות המצולמות באותו הרגע. החיסרון הגדול כאן הוא שהתמונה בעצם עלולה להישרט וגם להתקלף. היתרונות כמובן מאד חשובים. אין צורך להשתמש בדיו מדפסת, מכבש חימום או מכונות כבדות.

כשמדובר על מתנות מיוחדות עם משמעות באמצעות הדפסה על עץ אפשר לעשות זאת על סוגים שונים של בלוק מעץ. ומן הסתם, גם בגדלים שונים. כך שאפשר גם להתאים פוטובלוק איכותי לכל אירוע, ולכל מטרה.

כך תבחרו את בלוק העץ האיכותי ביותר המתאים לכם

בעצם, הדפסה על בלוק עץ הופכת את התמונה לתמונה עוצמתית, ואת הנראות שלה לאומנותית. בנוסף, היא גם משמרת את התמונה באופן מאד איכותי.

כך תבחרו את התמונה הנכונה לצורך הדפסה על בלוק עץ:

  • הקשיבו לתחושת הבטן

אם אתם מביטים על תמונה וחושבים לעצמכם שזאת התמונה שהקונספט שלה טוב, אבל היא לא איכותית מספיק, רוב הסיכויים שאתם פשוט צודקים. במקרה הזה אל תתנו לרגש להטעות בכם. תמונה שאינה טובה ברמה הטכנית, ברמת רזולוציה ואיכות לא תצא טוב בהדפסה ולכן חבל להשקיע בה את הטכנולוגיה והחדשנות.

  • אור

כשאתם מסתכלים על התמונה שימו לב שהמצולמים לא מוארים מאחוריהם, מה שיגרום לכך שהאור ישתלט על התמונה והמצולמים יראו חשוכים. תמונה מוארת באופן מתאים היא תמונה שיש לה צבעים חזקים ואיכותיים שיראו נהדר בהדפסה על בלוק עץ. ולכן חשוב לשים לב לאלמנט הספציפי הזה.

  • הבעות פנים ועמידה

כאן כבר מדובר מן הסתם בטיפ של צלמים, אבל חשוב לשים לב אליו ולקחת אותו בחשבון. בחנו את המצולמים, האם הנראות מתאימה? נראית איכותית? האם יש חיוך? או פנים עגמומיות? ישנם אנשים שגם חשים שתמונות מסוימות מבליטות חלקים בגוף שלא היו רוצים שיראו. מצאו את התמונה שמקבל המתנה ירגיש בנוח איתה, המחמיאה ביותר.

ברכישה של מתנות מיוחדות עם משמעות כמו הדפסה על בלוק עץ איכותי חשוב שתגשו אל מקומות מקצועיים המתמחים בנושא, ויודעים איך לעבוד עם הדפסה על עץ. למקומות המתמחים בכך יש גם את הטכנולוגיה, הציוד והחדשנות הרלוונטית. כאשר יש צוות מקצועי תוכלו גם להתייעץ, לקבל טיפים על עיצוב ועל חומרי הגלם ובכלל, ליהנות משירות איכותי שלא תמצאו במקומות פחות רציניים.

תמונה או קולאז' תמונות על בלוק עץ הם ללא ספק מתנות מהממות ומרגשות המתאימות לכל אירוע, ואף רלוונטות לעיצוב הבית במגוון של סגנונות. או עיצוב המשרד כמובן גם.

התכנון המתאים והבחירות הנכונות יהפכו אותן למתנות לכל החיים היות וחומרי גלם איכותיים יכולים להחזיק מעמד לשנים רבות ואיכותיות. גם בעידן של היום בו לכל אחד ואחת יש מצלמה ביד בזכות הסמארטפון אם יש משהו שלעולם לא יעלם מהעולם זאת אומנות. הדפסה על עץ היא אומנות לכל דבר, ואף יוקרתית בלא מעט מהמקומות.

5/5 - (1 vote)