מתנות עם ערך של אהבה להורים, ולמשפחה

מתנות עם ערך של אהבה להורים, ולמשפחה

כמעט ואין בנמצא אנשים לא אוהבים מתנות. ולכן כשאנחנו מדברים על הענקת מתנות אנחנו מתרגשים כמעט כמו מי שעומד לקבל אותן. ובמדינה הקטנה שלנו, כמעט כל סיבה היא סיבה למסיבה.

היות ואנחנו מדינה קטנה שאוהבת חגים וארוחות משפחתיות, תמיד יש את הסיבה הנהדרת לבוא עם מתנה. ואם המתנה היא מתנה ערכית עם רגש ואהבה, בכלל הצלחנו במשימה.

הדפסה על עץ – כאן מעריכים משפחתיות ואהבה בכיף

כשאתם כבר מתארגנים לקראת החגים. או לקראת ארוחות חגיגיות עם המשפחה עם איזו מתנה אתם מתכננים להגיע? עוד כלי למטבח? עוד ואזה יפה לסלון? אולי עוד כרטיס מתנה עם סכום כסף? זה לא שהמתנות הרגילות לא שוות. זה רק שהן פשוט כבר רגילות. אפשר לרגש יותר, להביא יותר עומק. יותר ייחודיות עם למשל מתנות יותר מרגשות כמו הדפסת תמונות על עץ שאפשר לצרף גם למתנות נוספות.

אנחנו מתארים לנו שזה הולך להפתיע אתכם, אבל האמינו לנו שלא תצטרכו לשבור חסכונות כדי לקנות מתנה מרגשת. זה נכון שבתקופות החגים יש מבצעים, ולימי הולדת יש הטבות מיוחדות. יחד עם זאת, זוהי מתנה מיוחדת מסוגה שבה אתם שולטים על התקציב שלה בהתאם לפרמטרים ספציפיים.

הדפסה על קוביות עץ למשל או הדפסה על לוח עץ יכולים לעלות לכם על פי טווח מחירים מסוים. מידות ההדפסה, מידות התמונות, מידות הקוביות או לוח העץ. וכמובן גודל התמונה שאתם בוחרים, וסוג העיצוב.

גם האלמנט הגרפי כאן נתון לשינוי. אם אתם בעלי כישרון גרפי ואילו המינורי ביותר תוכלו לעצב בעצמכם מתנה באמצעות תוכנות גרפיות אלו ואחרות. כיום ישנן תוכנות נהדרות המאפשרות עיצוב חינמי על סמך תבניות קבועות. או עיצוב במחיר סמלי, עם אופציות נרחבות.

אם אתם פחות בעניין העיצוב הגרפי, תמיד תוכלו לגשת אל גרפיקאי. או לבחור מתוך תבנית קבועה שמציע לכם האתר בו אתם רוכשים או מזמינים הדפסה על עץ איכותי.

הדפסה על עץ לכולם

כאמור, להקפיא את הזמן ברגעים המרגשים של החיים זאת המתנה הנפלאה ביותר. הדפסות על עץ למעשה משמרות תמונות ובכך מונעות מהן בלאי טבעי. הן לא מתפוררות, הן לא דוהות, והן נשמרות בצבעים איכותיים וברעננות המאופיינת לתמונות שנרצה לשמור קרוב ללב.

מתנה מסוג זה מתאימה לכולם. היא מתאימה ליום הולדת עגול להורים, או לסבא וסבתא. מתאימה לחתונה כמתנה שאפשר להוסיף להמחאה המרגשת. מתאימה כמתנה לילדים, בגיל ההתבגרות או בגילאי העשרים פלוס והלאה. מתאימה כמתנה קסומה ומתוקה לבני הזוג, ולמשתחררים מהצבא. לעוזבים מקום עבודה, למפקד או מפקדת שממשיכים קדימה לתפקידים אחרים ועוד רבות הדוגמאות.

כשמדובר במתנות שיש בהן ערך רגשי של אהבה, לא משנה באמת כמה הן עולות. נכון שהמתנה הזאת בעלותה היא לא מתנה יקרה מדי, ואתם שולטים על התקציב פחות או יותר. אך הערך האמיתי והיוקרה שלה היא ברגש.

הדפסה על בלוק עץ יכולה להיות גם כתמונה אחת שלמה. כקולאז' מרגש שאנחנו מרכיבים בעצמנו, או מבקשים מאנשי המקצוע המתמחים בתחום והמוכשרים ליצור עבורנו. וגם אפילו תמונות אומנותיות או צילומי טבע שהיינו רוצים לעצב איתן את הבית, או להעניק ליקרים לנו כמתנה.

ההדפסה יכולה להיות כבלוק אחד בפני עצמו, קוביות עץ. או אפילו משטחי עץ מחולקים לריבועים כדי ליצור משחק עיצובי על קירות הבית.

היא מתאימה לכולם, לכל אירוע, לכל בית ולכל משרד והיא מעניקה אווירה נעימה. פסטורלית, יוקרתית ומרגשת. וכולנו הרי יודעים שכאשר האווירה נעימה, לכולם נעים.

מתנה שמעניקים באהבה, היא היקרה מכל

כשאתם, עצמכם, חושבים על מתנה, מה אתם מרגישים? יש לכם פרפרים בבטן. אתם מתרגשים, וזה רק טבעי. מתנות מאז ומעולם עוד מלפני הספירה גרמו לבני האדם התרגשות רבה.

מישהו חושב עלינו, למישהו אכפת מאיתנו, מישהו עושה למעננו משהו טוב ואין שום דבר פסול בכך. לכן כולם כולל כולם, גם המכחישים, אוהבים מתנות. ולכן כשאנחנו מעניקים מתנה עם כוונה והשקעה מאחוריה, ולאו דווקא השקעה כלכלית זוהי המתנה האידיאלית.

הדפסה על עץ של תמונות, קולאז'ים, רגעים משמחים או אפילו תמונות נוף מעניינות. או אומנות אישית, כמתנה, מעניקה עולם ומלואו למי שאתם מפנקים.

לא רק כמתנה, אלא גם כאלמנט עיצובי

נכון שדיברנו עכשיו רק על מתנות, אבל הדפסה על עץ דק או קוביות עץ יכולים בקלות להפוך לאלמנט עיצובי. לא בכדי תערוכות רבות מציגות סדרות שלמות של אומנים בהדפסה על עץ ולאו דווקא על קנבס.

כמובן שלקנבס כבוד אחר וקטגוריה אחרת, אך מאז שאלמנט הדפסות על עצים נכנס לתמונה, תרתי משמע, חוקי המשחק השתנו לחלוטין.

חללים לבנים בקלות יהפכו לססגוניים ומעניינים, וקירות הבית יהפכו למודרניים. בלוק עץ איכותי המחולק לכמה חלקים כמו פאזל, או ביחידה אחת בצבעים מעניינים. תמונות ספציפיות למטבח המתאימות מבחינת צבעים, ונושאי התמונות. וגם תמונות לחדר השינה המעניקות פסטורליות אחרת.

על איכות וחדות לא מתפשרים

כשאתם מזמינים הדפסה על עץ חשוב שתוודאו שהחברה שממנה אתם מזמינים איכותית ובעלת חוות דעת טובות. בקשו לראות עבודות קודמות, ואפילו לשוחח עם לקוחות אם אתם מעוניינים לקבל חוות דעת ישירה.

אחרי הכל, אתם מזמינים עבודה שהיא יצירת אומנות. בין אם כמתנה, ובין אם לבית ומותר לכם ליהנות מאיכות.

5/5 - (2 votes)