תכשיט ותמונה על בלוק עץ, המתנה המושלמת ליום האהבה

תכשיט ותמונה על בלוק עץ, המתנה המושלמת ליום האהבה

שוב מגיע יום האהבה ושוב אתם מתלבטים איזו מתנה תהיה הכי מושלמת השנה?

אתם מתקשים לבחור במתנה הכי מתאימה ליום האהבה? אז בין אם אתם מתכננים לבחור גם השנה בתכשיט, כמו אחד אותם עגילים, טבעות או שרשראות זהב מעוצבים להפליא (אחרי הכול עם תכשיטים אף פעם לא תוכלו לפספס( או שהפעם אתם מחפשים רעיון מקורי יותר, כמו תמונה על בלוק עץ – הנה 4 שיקולים שכדאי לקחת בחשבון כשאתם עומדים לרכוש מתנה ליום האהבה:

 • ודאו מהו התקציב שלכם. זכרו שאתם לא צריכים להוציא הון תועפות רק כדי לרגש.
 • בחרו במתנה שמתאימה למערכת היחסים שלכם, כמו למשל מתנה מותאמת אישית.
 • הזמינו את המתנה מראש כדי שתהיו בטוחים שההזמנה שלכם תהיה מוכנה בזמן.
 • לכל מתנה שבה תבחרו בסופו של דבר, תוכלו להוסיף גם ורד אדום ו/או חפיסת שוקולדים איכותיים שמשמחים כל לב.

תמונה על בלוק עץ – מתנה מותאמת אישית

תמונה מודפסת על בלוק עץ היא מתנה מותאמת אישית נהדרת ליום האהבה הקרוב. כל שעליכם לעשות זה לבחור את התמונה שתרצו להציג על גבי העץ, לבחור את הצורה של בלוק העץ ולבצע הזמנה מקוונת.

כשמדובר בהדפסת תמונה על בלוק עץ, אתם יכולים לבחור בלוק בצורה המתאימה למתנה שלכם, לדוגמה:

 • בלוק עץ בצורת אות (למשל, האות הראשונה של שמה)
 • בלוק עץ בצורת המשפט: I love u.
 • בלוק עץ בצורת חמסה או לב
 • בלוק עץ בצורת מיקי מאוס
 • בלוק עץ בצורה של אחת הספרות, כמו 1 או 3 (אולי כמספר החודשים או השנים שאתם בזוגיות).
 • בלוק עץ בצורת ריבוע, מלבן, עיגול או משושה
 • בלוק עץ חתוך כצורה מתוך פאזל (אפשר לבחור בשתי תמונות חתוכות כשני חלקים של פאזל שישלימו זה את זה לבלוק עץ אחד שלם ומושלם).

מהן מתנות מותאמות אישית?

באופן כללי, להענקת מתנות יש חשיבות רבה בחברה שלנו, וזו הזדמנות אידיאלית לחגוג את חג האהבה באופן מרגש ואינטימי. עם זאת, מתנה מותאמת אישית באמצעות הוספת גרפיקה או עיצוב מיוחד, הופכת למזכרת ייחודית ובלתי נשכחת. מתנות מותאמות אישית עשויות להיות מקושטות בשם, בתמונה או במסר – המאפשרים לכם להעביר את הרגשות שלכם למקבל/ת המתנה.

מתנות מותאמות אישית – מה הופך אותן למתנות נהדרות?

מתנות מותאמות אישית מראות שהשקעתם מחשבה

אומרים ש׳העיקר הכוונה׳, ואין ספק שאמירה זו מתאימה במיוחד למתנות מותאמות אישית. קבלת מתנה מותאמת אישית תראה למי שמקבל אותה את המחשבה והאכפתיות שהקדשתם בבחירת הפריט שהתאמתם אישית, למשל טבעת עליה מוטבע התאריך בו נפגשתם או צילום של שניכם מודבק על בלוק עץ בצורת לב.

מתנות מותאמות אישית הן משהו מוערך ואהוב לנצח

כולם רוצים להעניק מתנה שתישאר כמזכרת נצח. מתנות שכולם אוהבים כמו פרחים או שוקולדים, נשכחות מהר, אבל מתנה אישית יכולה להחזיק מעמד לנצח כאות לאהבה וזיכרון יקר ואהוב. אדם שמקבל מתנה אישית יזכור אתכם ואת הזיכרונות החיוביים שהוא חולק אתכם בכול פעם שהוא יתבונן או ישתמש במתנה שקיבל מכם.

מתנות מותאמות אישיות משקפות אהבה ואכפתיות

מתנה מותאמת אישית משקפת לאדם השני שאתם מכירים אותו היטב וכי השקעתם מאמץ רב כדי להבטיח שהמתנה תהיה משהו שהוא יאהב ויעריך. מתנות מותאמות אישית חשובות במיוחד לבני זוג, כי הן מראות את האהבה שלכם ואת השמחה שהיא או הוא חלק מהחיים שלכם. לא משנה אם אתם מחפשים מתנה לחג האהבה עבורה או עבורו, מתנה מותאמת אישית תהיה מתנה בלתי נשכחת מבחינת היכולת שלה להפגין את האהבה והאכפתיות שלכם.

לבסוף, לפעמים קשה מאוד למצוא מתנה ייחודית לחג האהבה. אז אם נמאס לכם לתת לה את אותו דבר רגיל בכול שנה, למה שלא תנסו מתנה אישית, כמו זו מציעה לכם תמונה אישית על בלוק עץ?

קרדיט תמונה Pixabay

דרג כאן