מתנה מיוחדת לאנשים שאוהבים

מתנה מיוחדת הדפסה על בלוק בצורת לב בלוקסי

היום כשאתם רוצים לקנות מתנה מיוחדת ליום הולדת עבור האהוב שלכם, המשפחה הקרובה או כל מי שיקר ללבכם, כשאתם מחפשים מתנה יוקרתית, עבור חבר שחוגג יום הולדת או מתנה מיוחדת לחברה שהתקבלה לעבודה חדשה וחונכת את המשרד החדש או גם אם אתם מחפשים מתנה מיוחדת לאימא כמתנה ליום האם.

אתם זקוקים למתנה מקורית ואישית שאין ולא תהיה כמוה.

אם אתם מחפשים מתנה צנועה לחבר וחברה שהפכו לזוג מאוהב ומאושר, או לכבוד החג רוצים לשמח את השכנה הוותיקה שהפכה מזמן לחברה אישית, אתם בטח רוצים להיות מקוריים ומפתיעים במיוחד, אתם רוצים להופיע בדלת עם מתנה מרגשת שתעלה חיוך ענק בעינייו של מי שמקבל אותה.

אתם לא צריכים לשבור את הראש ולא לרוקן את הארנק. אם אתם חפצים להפתיע ולרגש באמת, כדאי ומומלץ להביא תמונה מתנה, אישית ויוקרתית.

כזאת שאתם בחרתם ויצרתם, מתנה מקורית ומרגשת שתשקף את כל הערכה שלכם למי שמקבל אותה.

לכל המוצרים לחצו כאן >>

מתנה מיוחדת לחברה – תמונה מתנה

תמונה מתנה היא מתנה שאין עוד אחת דומה לה בכל אירוע שתגיעו אליו. היא מקורית וייחודית מאחר ואתם בחרתם ויצרתם אותה.

לתמונה אישית מתנה אתם בוחרים את התמונה שובת הלב והמיוחדת ביותר מבין המון תמונות שלכם, או אולי רוצים להיות עוד יותר יצירתיים ומקוריים ואתם הולכים לצלם אותה במיוחד במקום שבחרתם ואת מי שבחרתם לצלם.

אם הלכתם וצילמתם תמונה אישית מתנה במיוחד, אולי חיכיתם בחוף הים לשעת השקיעה בשביל להשיג תמונה רומנטית, או יצאתם לצלם גינה פורחת לצלם פריחת שושנים אדומות, או נוף מיוחד, או שחפים בשמים.

תמונה מתנה אישית ומקורית שלכם, היא כל מה שאתם רוצים להביע בפריים אחד, היא המסר המרגש ליקיריכם שאתם אוהבים וחושבים עליהם.

רק אל תשכחו ואל תמצמצו כשאתם נותנים תמונת מתנה מקורית ומיוחדת לאהוביכם. אל תפספסו את הרגע שבו הם רואים אותה בפעם הראשונה, שווה הכול.

אתם גם יכולים להדפיס תמונת מתנה מקורית על בלוק עץ באיכות ומקצועיות עם רוויה של צבעים עזים. תמונה כזו תהיה אלמנט דקורטיבי מקסים על קיר הבית של יקיריכם ותזכיר להם אתכם בכל פעם שיביטו בה.

איך מייצרים תמונה מתנה מקורית ?

כשאתם רוצים להיות מקוריים ואישיים במתנה שלכם, והחלטתם להביא משהו פשוט ומרגש כמו מתנה עם תמונה אישית, חשבו על הצילום המתאים ביותר שיעשה את התמונה שלכם לבלתי נשכחת וכזו שמביטים בה ומרגישים צביטה קטנה בלב ואולי גם לחלוחית בעין.

תמיד כייף להתרגש ממתנות, ולכן בחרו או צאו וצלמו את התמונה המושלמת עבור החבר או החברה, האהוב או האהובה, או כל מי שיקר לליבכם ואתם רוצים לשמח ולהפתיע אותו עם מתנה יוקרתית מקורית ואישית.

לאחר שבחרתם את התמונה המתאימה ביותר, ודאגתם שהיא באיכות גבוהה עבור הדפסת תמונות על עץ.

כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר האינטרנט של חברה המספקת שירות הדפסת תמונות על בלוק עץ.

באתר תוכלו לקבל את האינפורמציה הדרושה עבור ביצוע ההזמנה והתמונה בדרך אליכם.

התמונה שבחרתם תודפס על בלוק עץ טבעי ואיכותי, ניתן גם להזמין בלוק עץ עבה במיוחד שמקנה לתמונה מראה אומנותי יותר.

התמונה המודפסת תצופה בחומר שקוף ומחזק. למנוע נזקים של לכלוכים, אבק ולחות.

אם ברצונכם להזמין ולייצר עבורכם מספר תמונות שונות, עבור מספר מתנות נפרדות, עם בלוקסי תוכלו להזמין מספר גדול של תמונות אשר כל אחת תודפס על בלוק עץ בנפרד ותהווה מתנה מקורית ואישית שלכם.

תוכלו גם להזמין תמונה אחת מודפסת על שניים או שלושה או ארבעה בלוקים, וכך לייצר אלמנט דקורטיבי מיוחד.

כגון טריפטיכון שהיא מתנה מקורית עוד יותר.

תוכלו גם להדפיס סדרה של תמונות עוקבות על מספר גדול של בלוקים מעץ, תמונות המספרות סיפור כגון קומיקס ועוד.

במקרה שתרצו להדפיס תמונה אחת על מספר בלוקים ולייצר מעין פאזל או תמונת אורך, חשוב לוודא מראש כי התמונה המקורית הינה באיכות גבוהה שתראה איכותית בזמן ההגדלה וההדפסה על מספר גדול של בלוקים מעץ.

מתנה מיוחדת ליום הולדת – ציור אישי כמתנת תמונה מודפסת על בלוק עץ

אם אתם מאלה שאוהבים לשמור רגעים מיוחדים בחיים, אם הילד הגיע מהגן עם ציור מקסים, ואתם רוצים לשמח אותו, תוכלו לצלם את הציור ולשלוח אותו כתמונה להדפסה על בלוק עץ.

כאשר תתלו את תמונת הציור המודפסת של הילד בבית או בחדרו, אין מאושר ממנו.

אפשר גם לבקש מהילדים לצייר ציור לסבא וסבתא לקראת החגים.

ראש השנה לדוגמא הוא חג נפלא למתנה אישית ומקורית של ציור יפה של הילדים מודפס כתמונה על בלוק עץ באיכות מקצועית שמשווה למתנה מראה אומנותי.

תמונה על בלוק עץ – אלמנט עיצובי לחדר

כשהילדים גדלים ועוברים לחטיבה ולתיכון, הם בדרך כלל מקבלים חדר משלהם, קרוב לוודאי שהם ירצו לקשט את החדר בדברים ייחודיים ומקוריים.

אפשר להציע להם, לבחור תמונות או ציורים או משפטים שירצו לתלות על הקירות בצורה אומנותית ולייצר ביחד איתם סדרת תמונות או טקסטים על פי בחירתם, שיעוצבו ויודפסו על בלוקים מעץ.

ויהוו קישוט ייחודי ומקורי עבור החדר החדש שלהם.

מוצר: לב מתמונות על הקיר

תמונה על בלוק עץ כשלט לבית

אם עברתם לבית חדש או שאתם הולכים לחנוכת בית של חברים, אין מקורי יותר מתמונת שלט לדלת הכניסה.

תוכלו להדפיס צילום שלכם עם השם שלכם ולתלות על דלת הכניסה, או להשיג תמונה יפה של החברים ולהגיע לחנוכת הבית עם תמונת מתנה על בלוק עץ, שעליה מופיע צילום המשפחה ושם המשפחה.

תמונה על בלוק עץ כשלט לבית, היא אלמנט דקורטיבי, ייחודי ומקורי שיפתיע וירגש את המקבלים וגם ייראה מצוין על דלת הכניסה לבית.

5/5 - (4 votes)