כל הסיבות להדפיס תמונות על עץ

כל הסיבות להדפיס תמונות על עץ

הדפסה על עץ היא האפשרות הכי חדשנית ואיכותית שקיימת כיום לשימור תמונות, רגעים וזכרונות. הסיבה לכך היא כי מדובר בצורת הדפסה איכותית ויוקרתית בין אם היא משמשת לצורך מיתוג עבור תערוכות או תצוגות, ובין אם עבור עיצוב הבית.

להדפסה על עץ יש יתרונות רבים, ביניהם העברת מידע באופן איכותי וגם שימוש בתור אמצעי פרסום נוח המושך את תשומת לב קהל היעד ומשפיעה באופן ישיר על מקבלי המוצר.

הדפסה על עץ – כל מה שאתם צריכים לדעת

הדפסה על עץ איכותי מתאימה למגוון של מוצרים החל ממוצרי פרסום לשלטים, תצוגה, מחיצות עץ, ביתנים ואפילו עיצוב דלתות מעץ, ועד לפשוט הדפסה של תמונות איכותיות ורגעים שהיינו רוצים לשמר ולזכור על בלוק עץ ששומר על התמונה איכותית לשנים רבות מאד.

ההדפסה מתבצעת על ידי מכונות הדפסה חדשניות המדפיסות לוחות עץ שלמים בבת אחת, בתור יחידה אחת שלמה. זוהי שיטת הדפסה מאד מתקדמת ומורכבת ממדפסות ספציפיות להדפסה על משטח קשיח. המדפסת פועלת ממש כמו מדפסת הזרקת דיו כשראש ההדפסה זז על משטח העץ בצורה רציפה. לאחר ההדפסה מתיזים על המשטח חומר המעניק שכבה של הגנה להדפסה השומרת על התמונה לאיכותית, ומונעת ממנה להיות רגישה לפגעים שונים, שחיקה ואף דהיית הצבעים.

כשאתם בוחרים את סוג העץ עבור ההדפסה עדיף שהעץ יהיה לוח שטוח וישר. כל בליטה או שקע עלולים להשפיע על האיכות. בנוסף, הדפסה על עץ צריכה להיות הדפסה בעלת גוונים בהירים וללא עיניים וזאת על מנת למנוע השתקפויות להדפסה איכותית יותר.

מהם סוגי ההדפסה הנפוצים ביותר?

  • פורניר

הפורניר הוא ציפוי שעשוי משכבה דקה של עץ איכותי שמודבקת על לוחות עץ. פורניר מעניק לעץ מראה יוקרתי וחוסך בעלויות של הוספת פלטת עץ רגיל וטבעי נוסף. לוח פורניר מאפשר החלקה וליטוש, מה שמאפשר מגוון רחב של הדפסות.

  • MDF

סוג ציפוי זה הוא ציפוי עץ סינטטי ונחשב מאד פופולרי בשל העלות הזולה שלו, העמידות והגימור האצילי. זהו לוח שמגיע בעובי המתחיל ב2 מ"מ ועד ל30 מ"מ ומתאים להדפסות איכותיות, חלקות ומדויקות במגוון של סגנונות.

  • הדפסה ישירות על עץ

ההדפסה הישירה מסוג זה מאפשרת מראה ייחודי, אותנטי ומעניקה מרקם טבעי של עץ להדפסה.

  • הדפסה על עץ עם שכבה נוספת

שכבה נוספת תצור שכבה נפרדת אטומה שתספוג את צבעי ההדפסה טוב יותר ובכך תעניק תוצאה איכותית ויוקרתית יותר.

  • דמוי הדפסת עץ

הדפסה זו מתבצעת על חומרים פולימוריים שקופים המאפשרים הדבקה והסרה ללא פגיעה בעץ הטבעי. על המשטח להיות נקי וחלק. הוא מאפשר הצגת מוצרים או משטחים מעוצבים כאשר הדפסה זו שומרת על חומרי הגלם באופן איכותי ומיטבי.

הדפסה על עץ – מתנה מיוחדת

הדפסה על עץ היא רעיון נפלא למתנה למגוון של סיטואציות. אך לפני הכל צריך לעצור ולחשוב איך תרצו להנציח את הרגעים היפים ולשמר תמונות איכותיות.

אם יש לכם נגיעה גרפית, תמיד תוכלו לארגן בעצמכם עיצוב איכותי לתמונה אחת, או לכמה תמונות. וכך פשוט להעביר את הקובץ להעברה.

כיום ישנן לא מעט תוכנות המאפשרות לעצב גרפית גם כאשר הן חינמיות, ומציעות תבניות ייחודיות. ישנן גם תוכנות בעלויות סמליות שבאמצעותן אפשר גם לבצע עיצוב איכותי עם תבניות יותר מתחכמות. כך העיצוב נעשה על ידכם, אתם בוחרים את התמונות והעיצוב ואתם רק מגדירים להדפסה מה שצריך ברמה הטכנית.

במידה ואין לכם נגיעה גרפית ואתם לא תמיד אוהבים להתעסק עם זה, לא מעט חברות המדפיסות מציעות גם עיצוב. חברות אלו מחזיקות באמתחתן סטודיו גרפי איכותי המציע גם תבניות מוכנות, וגם עיצובים אישיים. ובכך, הם הופכים את ההדפסה למתנה אישית ומרגשת.

המתנה הזאת יכולה להתאים לימי הולדת עגולים, חתונות, ברית או בריתה. בר מצווה, או בת מצווה, או למעשה אפילו לכל רעיון שאתם זקוקים בו למתנה מקורית. אפילו מסיבות רווקים או רווקות או גיוס ושחרור. פרידה ממנהלים, או מקולגות, ועוד.

היתרון במתנה הנהדרת הזאת היא שאתם למעשה עושים מה שבעבר ניסו לעשות ללא הצלחה. בעבר שימור תמונות היה על ידי ניילון התמונות על מנת שלא יתפוררו. בעוד שכאשר אנחנו מבצעים הדפסה על עץ איכותית, אנחנו משמרים את התמונות באופן מדהים ולשנים רבות.

כך תוכלו לשמר כמה תמונות בהדפסה אחת, או תמונה אחת ספציפית.

איך לבחור את בית העסק הנכון להדפסה

כמו כל שירות שאנחנו בוחרים ובוחנים היטב את האיכויות, גם כאן מומלץ לעשות זאת. אם כבר פנינו אל בית עסק לצורך הזמנה של הדפסות על עץ עלינו לדאוג לפנות אל אנשי מקצוע המתמחים בתחום של הדפסות על חומרים מיוחדים ועל עץ. זאת כדי שנוכל לקבל הדפסה באיכות ובטקסטורה מגוונת.

כאשר אתם מחפשים חברה מתאימה, הסתמכו על ביקורות חיוביות ואיכותיות, על עבודות בעלות חזות איכותית, חלקה וגבוהה ועל מחירים שכמובן יתאימו לכם. גם השירות מאד חשוב, היות ומדובר בתהליך שבו תהיה לכם אינטרקציה עם אנשי המקצוע. וחשוב שאנשי המקצוע יבינו למה אתם מתכוונים. ושאתם תבינו בדיוק, את התהליך עצמו על מנת לקבל מוצר מוגמר ואיכותי.

חברה מקצועית תעניק לכם גם שירות אדיב, וגם הדפסות על עץ איכותיות בעלות מראה אחיד, חלק עם רזולוציה גבוהה.

5/5 - (1 vote)