חוות דעת בגוגל

מבוסס על 30 ביקורות
שאול גרין
שאול גרין
2021-11-15
מהרגע שהכרתי את בלוקסי הדפסת תמונות על בלוק עץ הפכה להיות פעולה נהדרת ושגרתית אצלי. רכישה של מתנות מיוחדות בימי הולדת ואירועים, עיצוב הבית וגם מתנות לעצמי. כיף לקנות אצל אנשים שמבינים את המקצוע ואת האיכות של ההדפסה ונותנים שירות איכותי. המשלוחים מגיעים תוך 3 ימים, ומענה שירות לקוחות מושלם!
דורון גולמבו
דורון גולמבו
2021-11-07
חיפשנו הדפסת תמונות על בלוק עץ כדי לשמר מספר תמונות ספציפיות כי התמונות הרגילות המנויילנות כבר מתפרקות לנו. זאת דרך יצירתית מאד לשמר תמונות וגם ליהנות מעיצוב חדש ומעניין לבית. כל כך התלהבנו מהאיכות והשירות המהיר של בלוקסי שכבר התחלנו לחלק מתנות כאלו לכל המשפחה. בלוקסי מדהימים, גם בשירות ובאיכות.
רן אזארי
רן אזארי
2021-10-26
אף פעם לא חשבנו שרעיון כמו הדפסת תמונות על בלוק עץ יתפוס בתור מתנה איכותית אבל הנה זה קרה! בלוקסי נתנו לנו שירות מצוין ועם מחירים מעולים וזה בדיוק מה שהיינו צריכים. מקום שיודע את העבודה וגם דואג למשלוח איכותי שמגיע בול בזמן. תודה בלוקסי על הכל, אתם מדהימים! ממליצים!
גפן פינסקי
גפן פינסקי
2021-10-17
פעם ראשונה ששמענו על הדפסת תמונות על בלוק עץ היתה כשראינו אצל חברה תמונה מדהימה על בלוק ורצינו גם. קיבלנו ממנה המלצה חמה על בלוקסי ולא סתם. בלוקסי מדהימים! בקליק אחד הצלחנו להזמין כמה מתנות לתקופה עמוסה של ימי הולדת וימי נישואין וליהנות ממשלוח מהיר של שלושה ימים. מדהים בלוקסי!
אבנר מונד
אבנר מונד
2021-10-09
חיפשתי מקום שעושה הדפסת תמונות על בלוק עץ ומצאתי בבלוקסי בדיוק את האיכות שרציתי. בגלל שפעם ראשונה שהזמנתי שם בהתחלה היה חשש ברמת איכות וזמן משלוח, מהר מאד החשש הזה התחלף להתמכרות. המשלוח מגיע בדיוק בזמן, תוך שלושה ימים עד לפתח הדלת. האיכות מדהימה ובלוקסי לגמרי נכנסו לי ללב ולחיים.
ורד אליאש
ורד אליאש
2021-10-07
אין כמו תמונה מדהימה ואיכותית מעוצבת בתור מתנה רומנטית. חיפשתי רעיון מקורי ובבלוקסי מצאתי הדפסת תמונות על בלוק עץ איכותי. רעיון שלא היה עולה בדעתי, אבל נתקלתי באתר המעולה של בלוקסי ובמהירות הצלחתי לארגן מתנה מדהימה. המשלוח הגיע תוך כלום זמן ישר עד פתח הבית, וההפתעה ריגשה ושימחה אותנו. תודה.
דנה יצחק
דנה יצחק
2021-09-29
מצאתי את בלוקסי כשחיפשתי מתנה מיוחדת לחברה ורציתי לשמר רגעים שמחים שלנו מטיולים בחו"ל, בארץ ובכלל. קיבלתי מחיר מאד הוגן להדפסה על עץ איכותי, שירות מצוין וגם הסברים על איך להעלות את הקבצים לאתר. המשלוח הגיע בול בזמן ויצא מושלם. לכל מי שמחפש הדפסה איכותית על עץ כדאי לרוץ לבלוקסי!
עירית ראובני
עירית ראובני
2021-09-13
את בלוקסי הכרנו כשקיבלנו במתנה תמונה מרגשת שלנו מהחתונה על בלוק עץ. עד אז לא ידענו בכלל שיש דבר כזה ושאפשר להדפיס בצורה כל כך איכותית על בלוקים מעץ. בהזדמנות הראשונה כשחשבנו על מתנות מקוריות הדבר הראשון שעשינו זה להכנס לאתר של בלוקסי כדי להזמין. השירות המחירים והזמנים מצוינים. ממליצים!
גנדי גליקמן
גנדי גליקמן
2021-09-04
הדפסה על עץ אף פעם לא נראתה לנו משהו מיוחד עד שהכירו לנו את בלוקסי. שמענו מחברים על הדפסה מעץ עם שירות וואו והחלטנו לנסות מזלנו 😊 ובהזדמנות הזאת מבקשים לומר תודה לדניאל שהיה סבלני לאורך כל ההזמנה מהרגע שהעלינו תמונות והסתבכנו חח ועד שהמשלוח הגיע וגם כשווידא שהמשלוח הגיע!!
גילי מלכה
גילי מלכה
2021-09-02
תקשיבו אם אתם מחפשים הדפסה על עץ לכו רק לבלוקסי ולא לאף אחד אחר!! הזמנו קיר אינסטגרם בפעם הראשונה בחיים. העלינו מלא תמונות, לא ידענו איך זה באמת הולך לצאת. גילינו צוות מדהים עם נשמה ענקית שאכפת להם מהלקוחות שלכם. כמה סבלנות ומקצועיות. אנחנו הולכים לחזור ובגדול. ממליצים בחום ובאהבה..!

דברי לקוחותינו - לא נגענו

תרומה לקהילה

זכרון מנחם – המרכז לסיוע לצעירים חולי סרטן